Možnost izvedbe plačil po povzetju, predračunu, s kartico, kripto

Brezplačna dostava nad 70€ po vsej Sloveniji!

Hitra dobava, z možnostjo vračila!

Z vami že več kot 15 let!

Pretvornik LAN na optični SC Digitus...

Pretvornik LAN na optični SC Digitus DN-82021-1, Singlemode

Digitus
ET379
odprema čez 1-2 dni
36,00 €
Z DDV



Dobite drugje enak izdelek ceneje? Potrudili se bomo, da vam izenačimo ceno.

Pošljite mail na zlatko@pointer-it.si

 
Digitus mrežni pretvornik FO UTP, podpira single mode optične povezave, črna barva ohišja, pasivno hlajenje, prenos podatkov do 100Mbps...

Mrežni pretvornik UTP - Optika Digitus
Vgrajenih 128kB predpomnilnika
Podpira standarde: IEEE 802.3 Ethernet, IEEE 802.3u Fast Ethernet
1x RJ45 10/100Base-TX vmesnik
1x SC optični duplex 100Base-FX vmesnik (TX in RX)
Podpira single mode optične povezave
Optični kabel Singlemodni 9/125 mikronski
Wavelenght 1310 nm
Moč oddajanja: Minimum -15 dBm, Maksimum -8 dBm
Prenos podatkov do 100Mbps (Full-duplex - 200Mbps)
Podaljševanje optičnega omrežja do 20 km
Mrežni kabel UTP/FTP/SFTP Cat.5 ali Cat.6 do 100 metrov
LED indikatorji PWR/LINK
LFP (Link Fault Pass Through) funkcija vgrajena za lažje vzdrževanje
Primerni za temperature od 0 do 55 stopinj celzija
Zunanje napajanje 5 V DC, 0.8 A, Poraba do 2,5W
Metalno ohišje
Pasivno hlajenje
Črna barva ohišja

Paket vsebuje:
1x Pretvornik, 1x Napajalnik, 1x Navodila



Dimenzija v mm (DxSxV): 95x70x26mm
Teža neto v kg: 0.4286
Teža bruto v kg: 0.4500
Pakiranje v kartonu: 20
Garancija v mesecih: 36

No reviews
Artikel dodan za primerjavo

Spletno mesto uporablja piškotke zaradi boljše uporabniške izkušnje. Z uporabo naše spletne strani potrjujete, da se z njihovo uporabo strinjate. Več si preberite tukaj!