Optični priključni kabel SC-SC MM...

Optični priključni kabel SC-SC MM 50.0 1m Brand-Rex

Brand-Rex
ET532
na zalogi v našem ali dobaviteljevem skladišču
13,80 €
Z DDV

Dobite drugje enak izdelek ceneje? Potrudili se bomo, da vam izenačimo ceno.

Pošljite mail na zlatko@pointer-it.si

 
Leviton visoko kvaliteten priključni optični kabel MM OM2 1m oranžen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...

Leviton optični povezovalni kabel, Dolžina 1 m
Dvojni, multi-mode, 4x SC vmesnik, 50/125 µm, OM2
Skladnost z ISO/IEC 11801,EN50173-1,ANSI TIA/EIA 568B
Požarna skladnost z IEC 60332-1
Izredno majhne izgube konektorja 0.2 dB
Visoko kvaliteten, Oranžne barve



Teža neto v kg: 0.0700
Teža bruto v kg: 0.0750

O artiklu še ni nobenega komentarja

16 drugi izdelki v isti kategoriji:

Artikel dodan za primerjavo

Spletno mesto uporablja piškotke zaradi boljše uporabniške izkušnje. Z uporabo naše spletne strani potrjujete, da se z njihovo uporabo strinjate. Več si preberite tukaj!