Optični priključni kabel LC-LC SM 1m

Optični priključni kabel LC-LC SM 1m

Digitus
ET453
na zalogi v našem ali dobaviteljevem skladišču
7,30 €
Z DDV

Dobite drugje enak izdelek ceneje? Potrudili se bomo, da vam izenačimo ceno.

Pošljite mail na zlatko@pointer-it.si

 
Digitus kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 1m rumen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...

DIGITUS optični povezovalni kabel, razred OS2
9/125 µm , dvojni, single-mode
2x LC vmesnik, 2x LC vmesnik
Keramične kapice, LSOH - low smoke zero halogen
Premer kabla 3mm, tip kabla I-VH 2E9/125µ
Dolžina 1 m, rumene barve



Teža neto v kg: 0.0381
Teža bruto v kg: 0.0400
Pakiranje v kartonu: 300
Garancija v mesecih: 12

O artiklu še ni nobenega komentarja

16 drugi izdelki v isti kategoriji:

Artikel dodan za primerjavo

Spletno mesto uporablja piškotke zaradi boljše uporabniške izkušnje. Z uporabo naše spletne strani potrjujete, da se z njihovo uporabo strinjate. Več si preberite tukaj!